location Kossakowskiego 33, 04-744 Warszawa   email info@bernico.pl    phone+48 505 131 190

Polski english Szukaj

Marel Platino 400Specyfikacja


PrzeznaczenieDrób, mieso czerwone
Stan technicznyBardzo dobry
Rok produkcji2008
ZastosowanieSpłaszczanie miesa

MAREL

ZADZWOŃ +48 505 131 190

LUB

NAPISZ DO NAS


Opis produktuMarel Platino 400 Platino wykorzystuje unikalną technologię spłaszczania produktów mięsnych i drobiowych. Poprawiona zdolność zatrzymywania wody Nowe skręcone bębny ugniatające Platino pomagają stworzyć produkt o lepszej zdolności zatrzymywania wody, znacznie zmniejszonym odbiciu i efekcie pamięci, nadal pozostawiając integralność mięśni. cechy Specjalna technika ugniatania z dwoma obracającymi się bębnami pod dolnym pasem Indywidualne prędkości taśmy dla pasa dosuwu, spłaszczania i odprowadzania Wysoka wydajność przy dużej prędkości Łatwy w regulacji i obsłudze Higieniczny i łatwy do czyszczenia


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY


O FIRMIE

 

BERNICO jest firmą działającą w branży maszyn dla przetwórstwa spożywczego. Oferujemy Państwu: skup, sprzedaż, serwis oraz rekonstrukcję maszyn. Specjalizujemy się w maszynach dla przemysłu drobiarskiego, rybnego, mięsnego oraz w maszynach pakujących.

NEWSLETTER

Chcesz być zawsze na bieżąco i otrzymywać najnowsze informacje ?

zapisz się.

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (NAZWA_FIRMY, e-mail:  sklep___1e@gmail.com) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

KONTAKT

Kossakowskiego 33, 04-744 Warszawa

 

+48 505 131 190

+48 22 815 46 06

 

info@bernico.pl

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.