location Kossakowskiego 33, 04-744 Warszawa   email info@bernico.pl    phone+48 505 131 190

Polski english Szukaj

O NAS

 

Szanowni Państwo

BERNICO jest małą dynamiczną firmą działającą w branży maszyn dla przetwórstwa spożywczego. Dzięki prostej strukturze organizaycjnej wspólnie z współpracującymi profesjonalistami jesteśmy w stanie działać szybko bez zbędnych procedur w celu realizacji określonych zadań.

 

Oferujemy Państwu: skup, sprzedaż, serwis oraz rekonstrukcję maszyn dla przetwórstwa spożywczego. Specjalizujemy się w maszynach dla przemysłu drobiarskiego, rybnego, mięsnego oraz w maszynach pakujących. Będąc wiele lat na rynku dostarczaliśmy maszyny takich marek jak: Stork, CFS, Baader, Meyn, Marel, Scanvaegt, Ishida, Multivac, Tiromat, Geneglace, Systemate, Koppens, Magurit, Carnitech, Norfo, Kai Olsen, Fomaco i wiele innych …

 

Jeśli macie w swoich zakładach sprzęt używany który jest na sprzedaż prosimy o przesłanie informacji.

 

Zachęcam do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.

O FIRMIE

 

BERNICO jest firmą działającą w branży maszyn dla przetwórstwa spożywczego. Oferujemy Państwu: skup, sprzedaż, serwis oraz rekonstrukcję maszyn. Specjalizujemy się w maszynach dla przemysłu drobiarskiego, rybnego, mięsnego oraz w maszynach pakujących.

NEWSLETTER

Chcesz być zawsze na bieżąco i otrzymywać najnowsze informacje ?

zapisz się.

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (NAZWA_FIRMY, e-mail:  sklep___1e@gmail.com) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

KONTAKT

Kossakowskiego 33, 04-744 Warszawa

 

+48 505 131 190

+48 22 815 46 06

 

info@bernico.pl

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.